Difference between revisions of "Language/Multiple-languages/Culture/Greatest-Songs:-2010s"
< Language | Multiple-languages | Culture
Jump to navigation
Jump to search
Line 207: | Line 207: | ||
|https://www.youtube.com/watch?v=N_KpjLhJa1k | |https://www.youtube.com/watch?v=N_KpjLhJa1k | ||
|- | |- | ||
| | |2016 | ||
| | |Moroccan Arabic | ||
| | |Déconnectés | ||
|https://www.youtube.com/watch?v= | |https://www.youtube.com/watch?v=udLAAc6H-bI | ||
|- | |- | ||
|2016 | |2016 | ||
Line 221: | Line 221: | ||
|Suit | |Suit | ||
|https://www.youtube.com/watch?v=uQ763VvqiEM | |https://www.youtube.com/watch?v=uQ763VvqiEM | ||
|- | |||
|2017 | |||
|Egyptian Arabic | |||
|3 Daqat | |||
|https://www.youtube.com/watch?v=ejvpVhvKesM | |||
|- | |- | ||
|2017 | |2017 |
Revision as of 01:02, 13 February 2024
1800s | 1810s | 1820s | 1830s | 1840s |
1850s | 1860s | 1870s | 1880s | 1890s |
1900s | 1910s | 1920s | 1930s | 1940s |
1950s | 1960s | 1970s | 1980s | 1990s |
2000s | 2010s | 2020s |
1800s | 1810s | 1820s | 1830s | 1840s |
1850s | 1860s | 1870s | 1880s | 1890s |
1900s | 1910s | 1920s | 1930s | 1940s |
1950s | 1960s | 1970s | 1980s | 1990s |
2000s | 2010s | 2020s |