Difference between revisions of "Language/Multiple-languages/Culture/Greatest-Songs:-2000s"
< Language | Multiple-languages | Culture
Jump to navigation
Jump to search
Line 101: | Line 101: | ||
|孤單北半球 | |孤單北半球 | ||
|https://www.youtube.com/watch?v=_C-MwjH6laM | |https://www.youtube.com/watch?v=_C-MwjH6laM | ||
|- | |||
|2003 | |||
|Mandarin Chinese | |||
|突然的自我 | |||
|https://www.youtube.com/watch?v=CT-P8-D8CC0 | |||
|- | |- | ||
|2003 | |2003 |
Revision as of 15:55, 31 January 2024
1800s | 1810s | 1820s | 1830s | 1840s |
1850s | 1860s | 1870s | 1880s | 1890s |
1900s | 1910s | 1920s | 1930s | 1940s |
1950s | 1960s | 1970s | 1980s | 1990s |
2000s | 2010s | 2020s |
1800s | 1810s | 1820s | 1830s | 1840s |
1850s | 1860s | 1870s | 1880s | 1890s |
1900s | 1910s | 1920s | 1930s | 1940s |
1950s | 1960s | 1970s | 1980s | 1990s |
2000s | 2010s | 2020s |