Difference between revisions of "Language/Multiple-languages/Culture/Greatest-Songs:-1970s"
< Language | Multiple-languages | Culture
Jump to navigation
Jump to search
Line 121: | Line 121: | ||
|Moskau | |Moskau | ||
|https://www.youtube.com/watch?v=EPdn9_h2dCY | |https://www.youtube.com/watch?v=EPdn9_h2dCY | ||
|- | |||
|1979 | |||
|Mandarin Chinese | |||
|甜蜜蜜 | |||
|https://www.youtube.com/watch?v=T3xKAxjxRac | |||
|} | |} | ||
{{template:Greatest-Songs}} | {{template:Greatest-Songs}} |
Revision as of 00:41, 23 January 2024
1800s | 1810s | 1820s | 1830s | 1840s |
1850s | 1860s | 1870s | 1880s | 1890s |
1900s | 1910s | 1920s | 1930s | 1940s |
1950s | 1960s | 1970s | 1980s | 1990s |
2000s | 2010s | 2020s |
1800s | 1810s | 1820s | 1830s | 1840s |
1850s | 1860s | 1870s | 1880s | 1890s |
1900s | 1910s | 1920s | 1930s | 1940s |
1950s | 1960s | 1970s | 1980s | 1990s |
2000s | 2010s | 2020s |