Difference between revisions of "Language/Multiple-languages/Culture/Greatest-Songs:-2000s"
< Language | Multiple-languages | Culture
Jump to navigation
Jump to search
Line 76: | Line 76: | ||
|两只蝴蝶 | |两只蝴蝶 | ||
|https://www.youtube.com/watch?v=IfwM1UBLTqc | |https://www.youtube.com/watch?v=IfwM1UBLTqc | ||
|- | |||
|2004 | |||
|Mandarin Chinese | |||
|歐若拉 | |||
|https://www.youtube.com/watch?v=dmwJaG-R1iM | |||
|- | |- | ||
|2004 | |2004 |
Revision as of 22:49, 22 January 2024
1800s | 1810s | 1820s | 1830s | 1840s |
1850s | 1860s | 1870s | 1880s | 1890s |
1900s | 1910s | 1920s | 1930s | 1940s |
1950s | 1960s | 1970s | 1980s | 1990s |
2000s | 2010s | 2020s |
1800s | 1810s | 1820s | 1830s | 1840s |
1850s | 1860s | 1870s | 1880s | 1890s |
1900s | 1910s | 1920s | 1930s | 1940s |
1950s | 1960s | 1970s | 1980s | 1990s |
2000s | 2010s | 2020s |