Difference between revisions of "Template:Common-Han-Characters"
Jump to navigation
Jump to search
Tag: Reverted |
Tag: Reverted |
||
Line 9: | Line 9: | ||
|[[Language/Multiple-languages/Culture/Common-Han-Characters:-六-EDICT|<big>六E</big>]] | |[[Language/Multiple-languages/Culture/Common-Han-Characters:-六-EDICT|<big>六E</big>]] | ||
|[[Language/Multiple-languages/Culture/Common-Han-Characters:-七-EDICT|<big>七E</big>]] | |[[Language/Multiple-languages/Culture/Common-Han-Characters:-七-EDICT|<big>七E</big>]] | ||
|- | |||
|[[Language/Multiple-languages/Culture/Common-Han-Characters:-一-Fcitx|<big>一F</big>]] | |||
|[[Language/Multiple-languages/Culture/Common-Han-Characters:-二-Fcitx|<big>二F</big>]] | |||
|[[Language/Multiple-languages/Culture/Common-Han-Characters:-三-Fcitx|<big>三F</big>]] | |||
|[[Language/Multiple-languages/Culture/Common-Han-Characters:-四-Fcitx|<big>四F</big>]] | |||
|[[Language/Multiple-languages/Culture/Common-Han-Characters:-五-Fcitx|<big>五F</big>]] | |||
|[[Language/Multiple-languages/Culture/Common-Han-Characters:-六-Fcitx|<big>六F</big>]] | |||
|[[Language/Multiple-languages/Culture/Common-Han-Characters:-七-Fcitx|<big>七F</big>]] | |||
|- | |- | ||
|[[Language/Multiple-languages/Culture/Common-Han-Characters:-一-Unihan|<big>一U</big>]] | |[[Language/Multiple-languages/Culture/Common-Han-Characters:-一-Unihan|<big>一U</big>]] | ||
Line 33: | Line 41: | ||
|[[Language/Multiple-languages/Culture/Common-Han-Characters:-六-RIME|<big>六R</big>]] | |[[Language/Multiple-languages/Culture/Common-Han-Characters:-六-RIME|<big>六R</big>]] | ||
|[[Language/Multiple-languages/Culture/Common-Han-Characters:-七-RIME|<big>七R</big>]] | |[[Language/Multiple-languages/Culture/Common-Han-Characters:-七-RIME|<big>七R</big>]] | ||
|} | |} |