Polyglot Club Picnic Paris

Learn Languages and Make friends!

Learn Täiesti tasuta
Juba 685 567 liigetREGISTER NOW!


Next events:


Mis iganes on Sinu keeletaseme või oma rahvuse, meie keelt vahetada sotsiaalne võrgustik võimaldab teil harjutada erinevaid keeli võrgus või tehes uusi sõpru ja avastada uusi kultuure.
Kui sa tahad õppida keeli, kui te olete täielik algaja või kui sinu tase on arenenud, kui soovite, et täita rahvusvahelisi sõpru, siis on expat, Erasmuse, maakera või ärireisija, tõeline polüglott või lihtsalt uudishimulik avastada uusi kultuure, siis olete õiges kohas!

Leia Keel Sõbrad

Leia kohal valmis aitama teil õppida oma lemmik keele ja vastutasuks õpetada neid oma emakeeles. Näiteks, kui sa oled Prantsusmaalt ja tahavad õppida inglise, leiad American või inglise sõber õppe prantsuse keeles. Siis sa võid kas praktikas Internetis (Privaatsõnumite lugemiseks või jututuba) või offline ajal tandem istungid või keele vahetus kohtumisi. Järgige oma sõpradega jagada nõuandeid ja õppimise meetodeid.

Osale Keel Exchange Events üle kogu maailma

Pakume kõikvõimalikke keeleõppe ja kultuuriüritustel lähedal teid julgustada rääkima reaalsetes olukordades ning kohtub rahvusvaheliste sõprade rännanud, kohalikud üliõpilased, ärireisijad, Sohvasurfarid ...: tutvu meie järgmise klassid, kursused, seminarid, keelevahetuse koosolekud, polüglott kohvikud, rahvusvaheliste osapoolte, reiside ja igasuguseid üritusi Prantsusmaa Venemaa Ühendkuningriigis Hispaania Boliivia Brasiilia Ameerika Ühendriigid Austraalia Saksamaa Portugal Ecuador Holland Itaalia Japan Mexico China Ukraine või kõikjal maailmas! Kui teil on tunne, nagu ürituse korraldaja, julgelt soovitan uus sündmus ühendusse. Võite saada ametlik polüglottide Club administraatori või suursaadik teie piirkonnas või riigis. Osale nüüd meiega!

Parandage Tekst või Sentenses

Kasutage meie parandus vahend, et parandada oma kirjaliku oskusi. Kui saadate sisenemise või väike essee kirjutatud keeles, mida sa õpid, emakeel aitab teil parandada oma parandused ja kommentaarid. Säästa parandused sülearvutiga neid hiljem vaadata. Vastutasuks saab aidata ka teisi liikmeid parandada oma tekste oma emakeeles.

Jututuba Hetkel reaalajas

Kasutage meie jututuba, et parandada oma kirjutamise oskused. Kui sisestate tuba, just öelda, mis keeles sa tahad harjutada ja muude ühendatud kohal on hea meel teid aidata. Siis on live vestelda.

Watch language learning videos

Vaata igasuguseid keeleõppe videod jagavad kogukonnas. Need videod on kohandatud teie tase aitab teil parandada oma kõnest arusaamise, grammatika, sõnavara, aktsent või oma teadmisi kultuuri. Lisa oma parima videoid profiili või jagada neid oma sõpradega.
Näiteks meie kogukonnas teile pakkuda:
- English emakeel elavad Paris Barcelona või Istanbul
- Keelealase koostöö kohtumisel Moscow Pekingi või Rio
- Rahvusvaheline pidu New York Berlin või Brussels
- Äri inglise või vestlus klass Rooma Shanghai Tunis või Alžiiris
- Hiina caligraphy workshop Sousse Madrid või London
- Reis Paris Londonisse, Mont Saint Michel, Saint Malo, Brüssel, la Plagne või Amsterdam,
- Igasugused videod õppida ja praktiseerida Prantsuse Hispaania Vene Hiina Portugali araabia Poola või Saksa .

Niisiis, ei ole aega raisata, tule ja liitu meiega!